GİYDİRME CEPHE SİSTEMLERİ

Hangi sistemi görüntülemek istersiniz?

Yandaki menüden seçiminizi yapın.

Facade Example

      Çevremizde son yıllarda sıkça görmeye başladığımız modern mimari yapıların dış yüzeyini kaplayan bir giysi niteliğindeki cephe sistemleridir. Cephelerde Giydirme algısı yapıların beton omurgasının önüne projesine göre seçilen sistem tipinin gerektirdiği çelik ankraj bağlantı ekipmanları ile sabitlenmesinden kaynaklanmaktadır. Cephe sisteminin montaj aşaması görsel ve teknik açıdan tam anlamıyla binanın giydirilmesi işlemidir. Cephe sisteminin giydirilmesi sonrasında yapının şehirdeki görünümü itibariyle şantiye havasından çıkmış olmasının yanı sıra yapının içi dış ortam şartlarından ayrılmış olur.


       Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri, çeşitli teknik ve estetik farklılıkları ile tasarımcıya özgürlük sağlayarak modern kentlerin yaratılmasına olanak sağlar. Görselliğin yanında bir o kadar da önemli olan, yapıları her mevsimin zorlu hava koşullarında ısı yalıtımı ve maksimum gün ışığından faydalanım ile enerji tüketimini minimize ederek geleceğe yatırım yapabilen, hafif, dayanıklı, doğa dostu, yeşile saygılı yapılara imkan tanımaktadır.


       Yalıtımlı veya Yalıtımsız olarak üretilen Alüminyum Cephe Profilleri ile Kapaklı Giydirme Cephe, Silikon Giydirme Cephe, Yarı Kapaklı Giydirme Cephe, Çelik Takviyeli Giydirme Cephe, Saldırıya Dayanımlı Giydirme Cephe ve Spider Cephe projelerini gerçekleştirmekteyiz.