CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİ

Kompozit Panel Kaplama

Diğer sistemler için yandaki menüden

seçiminizi yapın.

Alüminyum Kompozit Panel Kaplama;Facade Example

      Kompozit, farklı özellikteki ve şekildeki malzemelerin bir oaraya getirilerek oluşturulan daha dayanıklı ve

      Kalınlıkları 0.20mm ile 0.50mm arasında değişen iki Alüminyum levha arasına istenen özellikleri sağlayabileceği polietilen, seramik veya alüminyum malzeme konularak oluşturulmuş kompozit kaplama elemanıdır. İki levha arasındaki dolgu malzemelerinin tipi FR-A2 FR-B-B1-B2 gibi yangına dayanım sınfılarına göre seçilerek üretilir.


      Alüminyum kompozit paneller günümüzde bina dış cephe giydirme sistemlerinde, iç mekanlarda dekoratif amaçlı olarak, tabela ve totem gibi yerlerde reklam amaçlıda sıkça kullanılmaktadır.
Facade Example

       Tasarıma ve görünüme oldukça fazla katkısı olan Alüminyum kompozit paneller mimaride rahat kullanım imkanları sunması sayesinde her türlü bina ve konstrüksiyona rahatlıkla uygulanıp hafif, dayanıklı, gösterişli yapılar oluşturulabilmektedir. Tasarımcı için büyük rahatlıklar sunan Alüminyum kompozit paneller mimariyi modern bir görünüme kavuşturmasının yanında hataların gizlenmesi ve farklı derinliklerin verilmesi ile tek düze bir görünümden kurtarır.


       Oldukça geniş renk çeşitliliği sunan panellerin aynı zamanda ahşap, granit desenli ve simli renkli olanlarıda mevcuttur.


      Restorasyon işlemi yapılmak istenen eski binalara da kompozit paneller ile rahatlıkla uygulama yapılabilmesi sayesinde çok kısa sürede yeni ve modern görünüm kazandırılabiliyor.

Kış Bahçesi
Kış Bahçesi
Kış Bahçesi
Kış Bahçesi